Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
Produkt dnia
Cenniki do pobrania

Nadstawki chłodnicze gastronomiczne

Wyposażenie lodziarni, pizzerii

Prowadzisz lokal gastronomiczny, w którym potrawy przygotowywane są z produktów wcześniej chłodzonych? Jesteś właścicielem lodziarni, pizzerii, baru z sałatkami, restauracji sushi lub sklepu z garmażerką? Na jego wyposażeniu nie może zabraknąć funkcjonalnych nadstawek chłodniczych. Kompaktowe nadstawki chłodnicze ułatwią Twoją pracę oraz znacznie skrócą czas przygotowywania potraw. A to nie wszystkie ich zalety! W odpowiedzi na potrzeby klientów takich jak Ty, przygotowaliśmy specjalną ofertę solidnie wykonanych nadstawek chłodniczych.

Zastosowanie nadstawek chłodniczych w gastronomii

Zaprezentowane w poniższej kategorii nadstawki chłodnicze stanowią jeden z kluczowych elementów dodatkowego wyposażenia przeznaczonego do użytku w różnych rodzajach lokali gastronomicznych. Niewielkie nadstawki chłodnicze zapewniają wysokiej jakości chłodzenie przede wszystkim wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się dużo produktów wymagających chłodzenia, a jednocześnie przestrzeń nie pozwala na umieszczenie w niej dużych głębokich chłodni.

Wielozadaniowe przeszklone nadstawki chłodnicze

Dostępne w naszym sklepie przeszklone nadstawki chłodnicze spełniają jednocześnie kilka funkcji. Przede wszystkim ułatwiają codzienną pracę lokalu, zapewniając szybki dostęp do idealnie schłodzonych produktów i ich wygodne wydawanie. Tym samym skracają też sam proces przygotowywania całych dań. Jednocześnie umożliwiają atrakcyjną prezencję oferowanych produktów – lodów, garmażerki, ciast, sałatek i nie tylko. Nadstawki chłodnicze umieszcza się w stabilnym miejscu pozwalającym komfortowo i bezpiecznie sięgać po przechowywane w nich produkty. Najczęściej nadstawki umieszczane są na stołach chłodniczych, stołach roboczych i blatach kuchennych.

Bogata oferta nadstawek w chłodniczych

By sprostać potrzebom naszych klientów, w ofercie prezentujemy nadstawki chłodnicze o różnych rozmiarach. Wśród nich znaleźć można modele do przechowywania od 5 do 8 pojemników GN 1/4 150 mm. Dostępne nadstawki chłodnicze pracują w zakresie od 2 do 8 stopni. Temperatura chłodzenia prezentowana jest na cyfrowym wyświetlaczu. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali kwasoodpornej są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkową ich zaletą jest system automatycznego odszraniania i odparowywania kondensatu, zastosowane w zaprezentowanych modelach. Ułożenie nadstawki ułatwiają regulowane nóżki. Prosta szyba zapewnia odpowiednią prezentację produktów lub gotowych dań.

Zainwestuj w wygodę pracy, oszczędność miejsca w lokalu gastronomicznym i odpowiednią prezentację jedzenia w lokalu gastronomicznym. Już dziś sprawdź ofertę atrakcyjnych cenowo nadstawek chłodniczych w naszym sklepie online!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl