Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
Produkt dnia
Cenniki do pobrania

Saladetty, czyli stoły chłodnicze sałatkowe

XXI wiek obfituje w rozmaite lokale gastronomiczne, a nowoczesny styl życia i duży wpływ mediów na życie społeczne sprawił, że lwia część nowo otwierających się punktów serwuje swoim Klientom zdrową żywność. Ogólnodostępność Internetu powoduje, że relatywnie łatwo znaleźć informacje na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, więc przedsiębiorcy w gastronomii poszukują odpowiednich rozwiązań.

Współczesne wyposażenie gastronomii musi więc obfitować w takie urządzenia, które pozwolą na przygotowywanie niskokalorycznych dań z precyzyjnie dobranych składników. Sałatki są więc idealnie do tego nadającymi się, smacznymi przekąskami, a w wielu przypadkach - podstawą zdrowej diety. Saladetty to stoły chłodnicze, które zostały zaprojektowane ściśle w celu ułatwienia pracy kucharza, który przygotowuje sałatki. Są kompaktowe, wygodne i spełniają wszelkie normy i wymagania Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Stoły sałatkowe - do siłowni i fit-baru

Zaobserwowaliśmy coraz więcej tych punktów gastronomicznych ze zdrową żywnością, więc musieliśmy wprowadzić odpowiednie urządzenia, które ułatwią pracę w takich lokalach. Fit-bary i lokale z lekką, dietetyczną żywnością to bardzo lubiane i popularne miejsca, więc nie jest zaskoczeniem obecność stołów chłodniczych specjalnie przygotowanych do tego, by znaleźć w nich swoje miejsce.

Także nowoczesne siłownie serwują osobom korzystającym z ich usług żywność, żeby dopełnić treningu odpowiednimi składnikami odżywczymi, tak ważnymi dla każdego ćwiczącego. Saladetta bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku tych miejsc, gdzie Klient pragnie zjeść coś niskokalorycznego, pysznego i pożywnego. Rozmaite sałatki będą łatwe do przygotowania na naszych stołach sałatkowych.

Wyposażenie stołów chłodniczych sałatkowych cookPRO

Nasze saladetty posiadają chłodzenie statyczne z wentylatorem, odpowiednio dobrany czynnik chłodzący i kompresor, tak, by sprawdzić się w pracy z produktami wymagającymi świeżości i chrupkości. Kompaktowe rozmiary i zakres temperatur od +2°C do +8°C znacznie ułatwiają pracę przy przygotowywaniu sałatek.

Wysoka jakość wykonania i łatwość w utrzymaniu czystości to tylko niektóre z wielu cech, które wyróżniają nasze stoły chłodnicze do sałatek spośród oferty konkurencji. Jest tym także wyjątkowo niska cena i stosunek jakości do niej!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl