Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja
Produkt dnia
Cenniki do pobrania

Szafy chłodnicze

Produkty spożywcze muszą być odpowiednio przechowywane w bezpiecznych, higienicznych warunkach, przy spełnieniu rygorystycznych wymagań, w tym także temperaturowych. Dlatego też w profesjonalnej gastronomii sprzedawane są szafy chłodnicze - lodówki, w których można trzymać półprodukty i składniki, tak, by się nie zepsuły i były przygotowane do użycia.

Temperatury osiągane przez szafy chłodnicze wahają się w przedziale od -2°C do +8°C, co pozwala na ustawienie parametrów chłodniczych stosownie do stawianych wymagań. Nasze lodówki przeszklone, z racji innego przeznaczenia, posiadają nieco inny zakres temperatur - od 0°C do +10°C.

Lodówki ze stali nierdzewnej

Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali nierdzewnej, nasze lodówki są urządzeniami pewnymi, wytrzymałymi i prostymi w utrzymaniu czystości. Szereg rozmaitych zabezpieczeń i zaawansowanych technologicznych rozwiązań, takich, jak wymuszony obieg powietrza czy auto-mechaniczne kontrolery temperatury, sprawia, że nasze szafy chłodnicze to produkty godne polecenia wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu dobrego stosunku jakości do ceny.

Szafy chłodnicze przeszklone

Nasza oferta obejmuje także szafy chłodnicze przeszklone dla lepszego dopasowania do rozmaitych potrzeb naszych Klientów. Zależnie od tego, do czego potrzebna Ci lodówka, możesz wybrać albo pełną, albo wygodną, przeszkloną wersję.

Przeszklone lodówki nadadzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ekspozycja produktów i stały dostęp wizualny do oferowanych towarów.

Ergonomia i ekonomia pracy z lodówkami cookPRO

Nasze szafy chłodnicze posiadają także udogodnienia ułatwiające pracę, takie jak kółka i zamki w urządzeniach przeszklonych, cyfrowe termostaty, solidne nóżki w lodówkach pełnych czy masywne zawiasy.

Praca z naszymi szafami chłodniczymi cechuje się także niskim poziomem hałasu, co znacznie ułatwia obcowanie z urządzeniami gastronomicznymi w profesjonalnej kuchni. Urządzenia chłodnicze mają jedną podstawową wadę - zawsze są bardzo głośne, więc warto wybrać te, które oferują dolną granicę wymaganej głośności pracy, tak jak to jest w przypadku lodówek cookPRO. Nasze szafy chłodnicze przeszklone oferują wyjątkowo niski poziom głośności rzędu 56 dB!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl