Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003

5 553,45 zł

4 515,00 zł

Cenniki do pobrania

Maszyny do lodów włoskich

Automaty do lodów włoskich są najczęściej wybieranymi z naszej oferty urządzeniami do lodów. Gwarantują przygotowanie aksamitnych w konsystencji oraz niezwykle pysznych lodów włoskich, również przez osobę początkującą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tego typu maszyną. Stąd bierze się tak duża liczba składanych zamówień nie tylko przez profesjonalne lodziarnie i kawiarnie, ale przede wszystkim przez osoby, które poszukują opłacalnego dla siebie biznesu na sezon letni. Proponowane przez nas automaty do lodów włoskich dostępne są w korzystnej cenie, dzięki czemu całkowity zwrot inwestycji możliwy jest nawet po tygodniu działania punktu z lodami otwartego nieopodal plaży czy innej atrakcji, jaka przyciąga latem tłumy ludzi.

Oferujemy urządzenia do lodów statyczne oraz mobilne. Pierwsze sprawdzą się w stałych punktach sprzedaży, z kolei drugie umożliwią sprzedaż również poza budynkiem, jeśli tylko zapewnimy chroniący przed wysoką temperaturą parasol. W ten sposób również wiele restauracji rozwiązuje problem połączenia standardowo serwowanych dań z deserem, na który skusić się mogą również osoby niespożywające w lokalu pełnego posiłku.

Maszyny do lodów włoskich przygotowane na sezon

Warto podkreślić, że oferowane przez nas maszyny do lodów włoskich gotowe są na sezon letni. Oznacza to, że dobrze znoszą intensywną i długotrwałą pracę. Przy stosowaniu się do zaleceń producenta okazują się zupełnie bezawaryjne nie tylko przez jeden sezon, ale także przez wiele kolejnych. Kluczowe pozostaje tutaj przestrzeganie zasad ich użytkowania.

Nasze urządzenia do lodów sprawdzają się nawet w najprężniej działających lodziarniach. Cechuje je wysoka wydajność, umożliwiająca produkcję dużej ilości lodów w krótkim czasie (do nawet 150 porcji na godzinę). Proces czyszczenia odbywa się automatycznie, co usprawnia szybkie zakończenie pracy. Stal nierdzewna, z jakiej są wykonane, sprzyja utrzymaniu poszczególnych elementów urządzenia przy ich regularnym czyszczeniu w idealnym stanie na długo.

Automaty do lodów dla początkujących

Jak wspomniane na początku, automaty do lodów są niezwykle proste w swojej obsłudze. Od razu po zakupie nadają się do użytku, dzięki przygotowanym już wcześniej optymalnym do produkcji lodów ustawieniom. Zostają one dobrane w taki sposób, by otrzymywane lody miały właściwą konsystencję, poziom zmrożenia i napowietrzenia. Automatycznie odbywa się także kontrola gęstości konsystencji lodów w pojemnikach, co pozwala uniknąć sytuacji, w której mieszanka zamrozi się zupełnie.

Preferowane ustawienia stale pozostają do Państwa dyspozycji – konieczność chwilowej zmiany parametrów ze względu na warunki nie spowoduje, że nie uda się już do nich wrócić. Cała obsługa maszyny do lodów włoskich jest bardzo intuicyjna, w zdecydowanej większości zautomatyzowana i niewymagająca żadnej fachowej wiedzy.

Lody aksamitne i wyjątkowe w smaku

Niepowtarzalny smak i rozpływająca się w ustach konsystencja to zasługa profesjonalnej pompy napowietrzającej, w jaką wyposażone zostały wszystkie nasze automaty do lodów włoskich. Smak dzięki nim otrzymany jest niemożliwy do odtworzenia w warunkach domowych lub z pomocą standardowych urządzeń. To właśnie staje się głównym powodem tego, że klienci chętniej korzystają z lodów włoskich w trakcie wakacji i letnich spacerów.

Maszyna do lodów włoskich umożliwia ich produkcję w trzech smakach. Dwóch dowolnie wybranych oraz w trzecim, będącym ich połączeniem. Dołączone do zakupu urządzenia końcówki powodują, że lody nie tylko rewelacyjnie smakują, ale także bajecznie się prezentują. Przyciągają spojrzenia poszukujących schłodzenia w chwilach upału przechodniów i często decydują o tym, że to właśnie ten lokal został przez klientów wybrany.

Urządzenia do lodów cookPRO

Proponujemy doradztwo na każdym etapie – rozpoczynając od pomocy w wyborze właściwego urządzenia do lodów, poprzez prawidłowe jego uruchomienie i użytkowanie. Pozostajemy do dyspozycji w chwilach ewentualnych problemów, wskazując na szybkie możliwości ich rozwiązania. Z doświadczenia wiemy jednak, że wszystkie oferowane przez nas sprzęty okazują się niezawodne, a ewentualne problemy wynikają z niewłaściwej obsługi, co daje się natychmiastowo naprawić.

Automat maszyna do lodów softCOMPACT | 510010003 Automat maszyna do lodów softCOMPACT | 510010003
Marka: cookPRO
Cena brutto: 13 191,75 zł 10 725,00 zł
zobacz więcej
Automat maszyna do lodów softPRO | 510010001 Automat maszyna do lodów softPRO | 510010001
Marka: cookPRO
Cena brutto: 14 497,40 zł 11 786,50 zł
szt.
zobacz więcej
Automat do lodów jednosmakowy | 510010004 Automat do lodów jednosmakowy | 510010004
Marka: cookPRO
Cena brutto: 10 024,38 zł 8 149,90 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl