Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003

5 553,45 zł

4 515,00 zł

Cenniki do pobrania

Frezery do lodów naturalnych

Podczas produkcji lodów naturalnych, musimy zaopatrzyć się w niezbędne składniki, wiedzę niezbędną do odpowiedniego przygotowania mieszanki, oraz oczywiście odpowiednie maszyny. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie frezer do lodów naturalnych - specjalne urządzenie, w którym schładza i miesza się mieszanki, z których powstają lody naturalne.

Wewnątrz frezera znajduje się cylinder, który obracając się, ubija mieszankę i przeistacza ją w lody. Zasada działania zmieniała się na przestrzeni lat, jednak od dłuższego czasu opiera się na tych samych zasadach i czerpie z tradycyjnych urządzeń.

Frezer do lodów naturalnych zapewnia niezbędną podstawę do przygotowywania własnych lodów i pozwala na przygotowanie lodów bez dodatkowych urządzeń.

Nasze frezery to urządzenia o wysokiej wydajności - do 20 litrów na godzinę. Sprawdzą się w restauracjach, kuchniach serwujących wykwintne desery oraz lodziarniach, które chcą raczyć swoich Klientów niezapomnianymi smakami lodów rzemieślniczych i naturalnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem projektowym oraz handlowym - nasi specjaliści w profesjonalny sposób przedstawią Państwu odpowiednie rozwiązania dla każdego rodzaju kuchni, dodatkowo służą radami niezbędnymi do otworzenia własnej lodziarni.

Frezer do lodów naturalnych | 690040001 Frezer do lodów naturalnych | 690040001
Marka: cookPRO
Cena brutto: 9 009,63 zł 7 324,90 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl