Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
5 553,45 zł 4 515,00 zł
Cenniki do pobrania

Produkty naszej produkcji - Made in Poland!

Zapraszamy do sprawdzenia wachlarza produktów, które wykonujemy w naszej firmie. Produkty wykonane w Polsce cieszą się zainteresowaniem ze względu na brak konieczności sprowadzania ich z zza granicy, co pozwala na uniknięcie uszkodzeń, które mogłyby powstać w trakcie transportu. Ponadto, kupując nasze produkty, wspierają Państwo polskie przedsiębiorstwo!

Do produkcji używamy najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz sprawdzonych komponentów, a nad konstrukcją pieczę sprawują profesjonaliści. Już na etapie planowania produkcji i urządzeń, zwracaliśmy uwagę na doświadczenia nasze i naszych Klientów, tak, aby produkowane urządzenia spełniały nie tylko niezbędne normy i przepisy, ale także były wygodne i uwzględniały udogodnienia dla użytkowników. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży i obsłudze bieżącej urządzeń gastronomicznych, wiemy doskonale, co zrobić, by maksymalnie zwiększyć wydajność naszych urządzeń oraz zapewnić, że będą profesjonalnie przygotowane do ciężkiej pracy w gastronomii.

Witrynka grzewcza do frytek | 151010001 Witrynka grzewcza do frytek | 151010001
Marka: cookPRO
Cena brutto: 3 787,05 zł 3 078,90 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl