Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
4 274,25 zł 3 475,00 zł
Cenniki do pobrania

Profesjonalne frytownice ciśnieniowe

Frytownice ciśnieniowe z naszej oferty to innowacyjny produkt, wyróżniający się spośród powszechne oferowanych na rynku przede wszystkim swoim kompaktowym rozmiarem. Dzięki temu możemy cieszyć się mnogością zalet, jakie daje smażenie ciśnieniowe, bez konieczności wydzielania specjalnej przestrzeni na znaczący w swych rozmiarach sprzęt.

Frytownice ciśnieniowe to zdrowsze i smaczniejsze potrawy

Polecane są zarówno małym, jak i dużym lokalom gastronomicznym. Hitem stają się w lokalach, które oferują smażone na głębokim tłuszczu porcje kurczaków, tzw. nuggetsy. We frytownicach ciśnieniowych mamy możliwość przygotowania mięsa wyższej jakości – ma ono lepszy smak, jest chrupiące z zewnątrz, a miękkie i bardziej soczyste w środku. Podobnie jest też z każdym posiłkiem, który przygotujemy we frytownicy ciśnieniowej. Również tradycyjne frytki smakować będą o wiele lepiej, bo zachowany zostanie ich prawdziwy smak i nigdy nie dojdzie do sytuacji, gdy przesycone one będą tłuszczem i niezdatne do jedzenia.

Dlaczego nazywane są zdrowymi frytownicami?

Frytownice ciśnieniowe to inaczej zdrowe frytownice, bo dzięki wysokiemu ciśnieniu pozwalają na szybkie przygotowanie jedzenia, skracając przy tym sam proces smażenia i minimalizując ilość tłuszczu, który wsiąka w potrawy. Efektem jest zdrowszy w porównaniu do tradycyjnych frytownic posiłek oraz mniejsze zużycie prądu, co zwiększa ekonomiczność używania sprzętu.

Łatwe i bezpieczne w obsłudze

Pomimo mniejszego rozmiaru, frytownica ciśnieniowa z naszej kolekcji ma tak samo dużą pojemność, co pozostałe urządzenia. Korzystanie z niej jest niezwykle proste i wydajne, dzięki możliwości automatycznej regulacji temperatury, specjalnemu zaworowi, którym wydostaje się para i szczelnie zamykanej komorze. Cała konstrukcja zaprojektowana została tak, by maksymalnie zwiększyć efektowność urządzenia, minimalizując zużycie prądu i konieczność nadzorowania jej.

Wszelkie poszczególne etapy smażenia odbywają się automatycznie, a naszym zadaniem jest jedynie ustawienie właściwej temperatury za pomocą pokrętła. Do frytownicy dołączamy wszelkie niezbędne informacje, dzięki którym poradzi sobie nawet zupełnie niedoświadczona osoba.

Z kolei nawet profesjonalny kucharz doceni timer, odmierzający czas do 30 minut. W ten sposób zawsze mamy pewność tego, że potrawa będzie dobrze przygotowana – ani przypalona, ani surowa od wewnątrz. Nieocenione jest to w restauracjach, gdzie tempo pracy często sprzyja pomyłkom. W tym przypadku nigdy więcej nie dojdzie do sytuacji, w której niedosmażony kotlet de volaille trafi na stół ważnego dla nas gościa.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kierowania pytań do naszych wykwalifikowanych doradców za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Dostęp do niego znajdą Państwo w zakładce „kontakt”. W przypadku konieczności udzielenia szybkiej odpowiedzi zaleca się skontaktowanie z firmą cookPRO telefonicznie w godzinach otwarcia sklepu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl