Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003

5 553,45 zł

4 515,00 zł

Cenniki do pobrania

Makaroniarki

Czy prowadzisz lokal serwujący dania polskie, włoskie czy orientalne, na pewno masz w swojej ofercie potrawy z makaronem. Od łazanek, po spaghetti czy makarony chińskie, przyrządzanie dużych ilości makaronów może być problematyczne. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i oferujemy urządzenia do wygodnego przygotowywania makaronów - makaroniarki!

Zastosowanie odrębnych koszyków to nie tylko wygoda, ale także higiena i zapewnienie wielozadaniowości przy pracy z makaroniarkami - możemy przygotowywać różne rodzaje makaronu jednocześnie, co pozwoli na przygotowanie kilku dań na raz. Takie rozwiązanie przekłada się na niewątpliwe walory ekonomiczne urządzenia i jest optymalne dla każdego przedsiębiorcy, który chce maksymalizować wydajność swojej kuchni.

Od tradycji do orientu

Zaobserwowaliśmy coraz większe zainteresowanie dwoma rodzajami kuchni - kuchnią tradycyjną polską oraz orientalną, oraz oczywiście wiemy o niemalejącej popularności kuchni włoskich. Każda z tych kuchni wymaga przygotowywania dużej ilości makaronów, więc makaroniarka będzie nieocenionym wsparciem takich lokali.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie doboru odpowiedniego sprzętu do zaplecza kuchennego dowolnego rodzaju kuchni - nasz dział projektowy oraz doradcy handlowi na pewno znajdą dla Państwa odpowiednie rozwiązania. Jeżeli Państwa lokal będzie miał takie zapotrzebowanie, w projekcie lub wycenie na pewno znajdą się nasze makaroniarki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl