Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003

5 553,45 zł

4 515,00 zł

Cenniki do pobrania

Mieszarki do farszu

Zarówno dla lokalów gastronomicznych, jak i dla domowników pasjonujących się wyrobami mięsnymi, mieszarki do farszu są wyjątkowymi urządzeniami. Polecamy je wszystkim tym, którzy potrzebują tak w profesjonalnej kuchni, jak i w zapleczu domowym wyrabiać i mieszać różnego rodzaju farsze.

Zastosowanie mieszarek do farszu to przede wszystkim lokale agroturystyczne, przemysł wędliniarski, domowe zakłady przetwórstwa mięsnego i lokale serwujące dania typu kuchnia polska. W mieszarce można na przykład połączyć mięso z przyprawami lub zmieszać dwa rodzaje farszu. To wspaniałe ułatwienie pracy.

Nasze mieszarki farszu spełniają wszelkie normy higieny oraz bezpieczeństwa pracy, a wszystkie części urządzenia mające styczność z żywnością są ze stali nierdzewnej, dzięki temu dbanie o czystość jest łatwe i przyjemne. Dodatkowo, kwestię higieny ułatwia także fakt, że poszczególne podzespoły można demontować w celu dokładnego ich umycia.

Wygoda działania z mieszarką

Dokładnie wymieszany farsz sprawi, że Twoje przetwory i dania zapadną w pamięć klientom. Niewątpliwą zaletą takich mieszarek jest precyzja działania przy jednoczesnym braku napędu elektrycznego, wystarczy więc ustawić mieszarkę do farszu w kuchni i już jest gotowa do użycia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do tego, jakie wyposażenie Państwa zaplecza kuchennego będzie odpowiednie dla kuchni, którą Państwo posiadają bądź chcą rozwijać, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Telefonicznie doradzimy, co najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku, bądź umówimy się na spotkanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl