Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
4 274,25 zł 3 475,00 zł
Cenniki do pobrania

Obieraczki do ziemniaków

Ziemniaki od lat należą do jednych z najpopularniejszych podstaw dla wielu dań. Nie da się ukryć, że każdy pracownik lokalu gastronomicznego spędza wiele czasu na obieraniu ziemniaków i nie każdy za tym przepada. To czasochłonne, brudzące zadanie. Na szczęście, współczesna gastronomia wychodzi naprzeciw takim problemom i dlatego powstały urządzenia takie, jak obieraczki do ziemniaków.

Wygodne, szybkie w użyciu, oszczędzają czas pracowników oraz fundusze dla właścicieli restauracji - jednorazowy zakup pozwala rozdysponować czas pracy pracowników tak, by tracić go jak najmniej.

Wygoda, bezpieczeństwo

Dla Państwa bezpieczeństwa, nasze obieraczki zostały wyposażone w dwa czujniki zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu urządzenia podczas wypełniania maszyny nieobranymi warzywami lub ziemniakami, jak i podczas wyjmowania obranych produktów.

Elementy ścierne obieraczki są wymienne, więc w przypadku ich zużycia, nie jest problemem wymiana na nowe. Obieraczka do ziemniaków posiada separator obierzyn, do którego trafiają obierki.

Mechaniczna obieraczka do ziemniaków w Twojej kuchni

Dzięki przystępnej cenie za wysokiej jakości, zaawansowaną technologicznie maszynę, także i Twój lokal może pozwolić sobie na wygodę i higienę pracy z obieraczką do ziemniaków i warzyw. Wydajność naszych obieraczek to nawet 110 kg/h przy dziesięciokilogramowym wsadzie.

Jeżeli chciałbyś umieścić obieraczkę do ziemniaków w swoim lokalu, napisz lub zadzwoń do nas, a nasz dział projektowy oraz doradcy handlowi upewnią się, że otrzymają Państwo odpowiedź na wszelkie pytania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl