Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
5 553,45 zł 4 515,00 zł
Cenniki do pobrania

Podgrzewacze do potraw

Eleganckie i łatwe w obsłudze

Większość podgrzewaczy do potraw wykonywana jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej, co gwarantuje elegancki wygląd urządzeń zarówno na początku, jak i później, w trakcie dłuższego ich użytkowania. Estetyczny wygląd sprawia, że potrawy prezentują się apetyczniej, a sam lokal jest przez gości odbierany jako bardziej prestiżowy.

Przeszklone pokrywy ułatwiają gościom wybór właściwego dania

W tworzeniu odpowiedniego wrażenia pomaga z pewnością także przeszklona pokrywa, zwana potocznie okienkiem. Pozwala gościom na szybki wgląd w to, co znajduje się wewnątrz urządzenia, dzięki czemu ułatwia wybieranie właściwego posiłku i minimalizuje konieczność nieustannego podnoszenia pokrywy. Okienka w pokrywach oraz specjalne pojemniki na chochle bywają nieocenione wszędzie tam, gdzie stoły pokryte są idealnie białym, szykownym obrusem. Pierwsze sprawiają, że mniej skraplającej się z otwartej pokrywy wody trafia na stół, drugie decydują o unikaniu sytuacji, w jakiej ubrudzone narzędzie trafiłoby bezpośrednio na nakrycie.

Podgrzewacze bufetowe idealnie dopasowane do Państwa potrzeb

Oferujemy duży wybór podgrzewaczy bufetowych, w tym różnorodność kształtów (podgrzewacze okrągłe lub prostokątne), zastosowania (różne potrawy, w tym także kociołki na zupy i sosy), sposobu utrzymywania temperatury (podgrzewacze na pastę i paliwo, podgrzewacze potraw elektroniczne) oraz opcji zamykania pokrywy (podgrzewacze rolltop, podgrzewacze z automatycznym zamknięciem). Te ostatnie, które wyposażone są w nowoczesny zawias umożliwiający swobodne i powolne opadanie pokrywy, są wyjątkowo cenione przed naszych Klientów. Zwiększają komfort i bezpieczeństwo nabierania potraw przez gości lokalu, decydują o dobrym wrażeniu oraz dbają o zachowanie wokół czystości.

Podgrzewacze potraw elektryczne oraz podgrzewacze na pastę i paliwo

Wszystkie podgrzewacze do potraw mają wielowarstwowe dno termiczne, które sprawia, że temperatura jest rozprowadzana równomiernie. Największą zaletą podgrzewaczy potraw elektrycznych oraz tych, które podgrzewane są grzałką elektryczną, jest możliwość regulowania zakresu temperatury od 45 stopni do nawet 225. Poziom grzania można dopasować do swoich potrzeb automatycznie, co eliminuje konieczność sprawdzania jej w trakcie poczęstunku. Automatyczny wyłącznik pilnuje, by temperatura nie przekroczyła 230 stopni.

Podgrzewacze na pastę i paliwo przydatne są tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do prądu grzałki. Oferowane przez nas paliwa do podgrzewaczy spalają się do nawet 6 godzin i – co niezwykle ważne – nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Pozostawiają naczynia w idealnej czystości i mogą być stosowane wielokrotnie, co umożliwia dołączona do paliwa zakrętka. Informujemy również, że wszystkie podgrzewacze na pastę Prestige mogą być także używane jako podgrzewacze potraw elektryczne przy podłączeniu grzałki. Montaż jest bezinwazyjny, szybki i zupełnie bezpieczny. Daje też możliwości kontrolowania temperatury automatycznie.

Samoobsługowe stoły szwedzkie, bufety śniadaniowe i lunchowe

Głównym zadaniem podgrzewaczy gastronomicznych jest utrzymanie potraw ciepłych nawet przez długi czas. Możliwość samodzielnej obsługi ich przez gości lokalu sprawia, że są one niezastąpione w restauracjach hotelowych oraz na salach bankietowych, gdzie umożliwiono gościom stały dostęp do stołu szwedzkiego.  

Podgrzewacze do potraw cookPRO

Wszystkie podgrzewacze do potraw z naszej oferty cechuje niezawodność ich działania, bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz trwałość, dzięki której zakup podgrzewacza staje się inwestycją na wiele kolejnych lat pracy gastronomii. Do każdego urządzenia otrzymują Państwo gwarancję oraz serwis pogwarancyjny w korzystnych cenach.

Teraz proponowane przez nas podgrzewacze do potraw dostępne są również w wersji Prestige. Linia ekskluzywnych podgrzewaczy stworzona została z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy poszukują wyposażenia wysokiej jakości – eleganckiego w wyglądzie oraz niezawodnego w działaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl