Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Dostępność
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003

5 553,45 zł

4 515,00 zł

Cenniki do pobrania

Paliwa do podgrzewaczy gastronomicznych

Prowadzisz restaurację, stołówkę lub firmę cateringową, w której przygotowywane są ciepłe dania? Chcesz serwować swoim gościom potrawy o odpowiedniej temperaturze? Z pewnością masz na swoim wyposażeniu gastronomiczny podgrzewacz – niezbędne urządzenie utrzymujące pożądaną temperaturę żywności stałej i płynnej. Profesjonalne podgrzewacze zasilane mogą być specjalnym paliwem. Teraz dostępne jest ono w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu!

Paliwo do podgrzewaczy w sklepie gastronomicznym

Oferowane przez nas paliwo do podgrzewaczy może być z powodzeniem stosowane w podgrzewaczach różnego typu. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, paliwo może być wykorzystywane w wielu modelach podgrzewaczy, co ogranicza konieczność zakupu jego różnych rodzajów. W zależności od indywidualnych potrzeb lokalu, paliwo do podgrzewaczy sprzedawane jest w pojemnikach o różnej pojemności. Dzięki temu zapasy paliwa odpowiadają realnemu zapotrzebowaniu danej restauracji, stołówki czy firmy cateringowej.

Idealnie ciepłe potrawy dzięki paliwu do podgrzewaczy

Paliwo, czyli glikol dwuetylenu, wyposażone zostało w specjalny knot gwarantujący odpowiednią temperaturę podgrzewania oraz wielkość płomienia palenia. W ten sposób temperatura potraw – zup, zapiekanek warzywnych czy dań mięsnych utrzymywana jest na odpowiednim poziomie przez długi czas. Potrawy nie są ani zbyt zimne ani zbyt gorące za sprawą płomienia o temperaturze ponad 90 stopni. W pełni zachowują też swoje walory smakowe i estetyczne.

Paliwo bezpieczne dla żywności i podgrzewacza

Oferowane przez nas paliwo do podgrzewaczy jest zupełnie bezzapachowe, nietoksyczne i ekologiczne. Nie wpływa ono na smak i zapach serwowanych potraw. Nie powoduje też osmolenia naczyń. Paliwo spala się w 100 %, co zapewnia jego maksymalne wykorzystanie w pracy lokalu gastronomicznego. Dzięki specjalnym zakrętkom puszka z paliwem może być wielokrotnie używana w zależności od potrzeb. Dodatkową zaletą paliwa jest jego łatwa aplikacja, a także brak problemów z wyciekaniem czy ściekaniem z podgrzewacza. Sama puszka nie nagrzewa się pod wpływem ciepła, dzięki czemu może być bez problemu przenoszona.

Chcesz serwować ciepłe dania na przyjęciach, bankietach i w codziennej pracy lokalu gastronomicznego? Już dziś wyposaż swój podgrzewacz w kompatybilne z nim paliwo, utrzymujące odpowiednią temperaturę dań płynnych i stałych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl