Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Sprzęt gastronomiczny na lato 0
Sprzęt gastronomiczny na lato

Sprzęt gastronomiczny na lato

Gastronomia dzisiejszego świata jest szczególnie intensywnie potrzebna zwłaszcza w okresie letnim. Ruch w tym czasie jest znacznie zwiększony, dzięki coraz bardziej powszechnym wakacjom i ilości ludzi odwiedzających miejscowości nadmorskie, kurorty, plaże, czy górskie schroniska i inne miasta i lokalizacje turystyczne. Warto więc zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt gastronomiczny na lato, gdyż taka inwestycja przynosi duże zyski i zwraca się bardzo szybko.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty urządzeń tego rodzaju. Profesjonalna gastronomia to branża, którą poznaliśmy w cookPRO na przestrzeni lat doskonale i wiemy, jakie urządzenia najlepiej Państwu zaproponować. Dlatego nasza oferta obfituje w urządzenia doskonale dobrane na lato.

czytaj całość »
Pojemniki termoizolacyjne CAMBRO 0
Pojemniki termoizolacyjne CAMBRO

Pojemniki termoizolacyjne Cambro

Uwaga - nie lada gratka dla każdego lokalu gastronomicznego - wysokiej jakości pojemniki termoizolacyjne Cambro to świetny wybór dla Twojej firmy! Jeśli zajmujesz się cateringiem, dowozem żywności do Klienta, prowadzisz piekarnię lub cukiernię i musisz rozwozić produkty zachowując ich wszelkie walory - temperaturęświeżośćzapach i aromatodpowiednią wilgotność, doskonale trafiłeś i powinieneś zainteresować się naszą ofertą!

Sprawdź artykuł, a dowiesz się, jakie produkty oferujemy, dlaczego warto wybrać pojemniki termoizolacyjne oraz torby do żywnościtermosy transportowetransportery do żywności renomowanej marki Cambro.

 

Czytaj artykuł

czytaj całość »
Artykuł w Gazecie Wrocławskiej 0
Artykuł w Gazecie Wrocławskiej

Gazeta Wrocławska - artykuł prasowy

Nasza firma została zauważona i wyróżniona na łamach znanego i lubianego serwisu - Gazety Wrocławskiej. Bardzo cieszymy się, kiedy nasza działalność oraz lokalne kroki w kierunku poszerzenia tego, jak widzą nas Klienci.

Redakcji Gazety Wrocławskiej dziękujemy, a Państwo zapraszamy do przeczytania artykułu. W razie zainteresowania naszą ofertą bądź współpracą z firmą Soda Pluss Sp. z o.o. - właścicielem marki cookPRO - zapraszamy także na naszą stronę firmową.

 

Czytaj artykuł

Nowa strona Soda Pluss 0
Nowa strona Soda Pluss

Nowa strona Soda Pluss Sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa na nowoczesną, świeżą odsłonę strony firmowej Soda Pluss Sp. z o.o. - właściciela marki cookPRO! Przejrzysty design, przyjazne dla użytkownika rozwiązania i bardzo duża prędkość działania naszej nowej e-wizytówki na pewno będą dobrym krokiem w kierunku dalszego rozwoju firmy i marki cookPRO!

Serdecznie zapraszamy Państwa do przeglądania nowej witryny. W razie uwag, zapraszamy do komentowania tutaj, bądź poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdź stronę już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl