Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Cenniki do pobrania

Akcesoria do pojemników gastronomicznych

Pojemniki GN ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanu, które oferujemy klientom naszego sklepu, stanowią niezbędne wyposażenie niemal wszystkich lokali gastronomicznych. Bez nich niemożliwe byłoby wygodne i bezpieczne przechowywanie, przygotowywanie i eksponowanie produktów spożywczych oraz gotowych już dań. Oprócz samych pojemników, codzienną pracę kuchni ułatwiają akcesoria do pojemników gastronomicznych. Szeroki ich wybór prezentujemy w poniższej kategorii.

W jakie akcesoria do GN warto wyposażyć profesjonalną kuchnię?

Pojemniki GN, których nazwa odnosi się do stosowanego międzynarodowo oznaczenia Gastro Norm, to pojemniki o standardowych rozmiarach, wykorzystywane w branży gastronomicznej. Stalowe i poliwęglanowe pojemniki GN mogą być stosowane na wielu etapach prac kuchennych – od przechowywania składników, przez ich mrożenie lub obróbkę cieplną, aż po eksponowanie klientom sklepów, restauracji, stołówek czy firm cateringowych. By podnieść ich funkcjonalność, klientom z branży gastronomicznej proponujemy szeroki wybór akcesoriów do pojemników GN.

W poniżej kategorii można znaleźć najczęściej stosowane akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Pokrywki do pojemników gastronomicznych

Przede wszystkim, właścicielom lokali gastronomicznych proponujemy starannie wykonane pokrywki do pojemników GN. By sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów, umożliwiamy im odpowiednie dopasowanie pokrywek do posiadanych przez nich pojemników gastronomicznych. Dlatego sprzedajemy pokrywki w różnych rozmiarach, pasujące między innymi do pojemników 1/3, 1/4,1/5, 1/2, 1/1, 2/3, 1/9 i wiele innych. W ofercie dostępne są pokrywki zwykłe, wyposażone w uszczelkę silikonową oraz z praktycznym wycięciem na chochlę. Wysoka jakość wykonania gwarantuje doskonałą żywotność pokrywek do pojemników GN.

Praktyczne ociekacze do pojemników GN

W restauracjach, stołówkach, salach weselnych czy bankietowych zastosowanie znajdują też praktyczne ociekacze do pojemników GN. Podobnie jak w przypadku pokrywek, ociekacze wykonane ze stali nierdzewnej dostosowane są pod względem wielkości do różnych rozmiarów pojemników gastronomicznych.

Kuwety do lodów

Dodatkowo w naszym sklepie internetowym znaleźć można wysoce funkcjonalne kuwety do lodów. Są to specjalnego rodzaju pojemniki GN przeznaczone do użytku w lodziarniach i wszelkich innych lokalach, w których serwowane są lodowe desery. Wymiary kuwet dostosowane są do rozmiarów konserwatorów do lodów stosowanych w lokalach z lodami.

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą. Jeśli masz problem z dopasowaniem akcesoriów do posiadanych pojemników do GN – skontaktuj się z nami!

Pojemnik z poliwęglanu GN1/1-150 | 190110150 Pojemnik z poliwęglanu GN1/1-150 | 190110150
Marka: cookPRO
Cena brutto: 52,89 zł 43,00 zł
zobacz więcej
Pokrywka z poliwęglanu GN 1/9 | 190010019 Pokrywka z poliwęglanu GN 1/9 | 190010019
Marka: cookPRO
Cena brutto: 6,77 zł 5,50 zł
szt.
zobacz więcej
Ociekacz z poliwęglanu do GN 1/6 | 190030016 Ociekacz z poliwęglanu do GN 1/6 | 190030016
Marka: cookPRO
Cena brutto: 4,61 zł 3,75 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl