Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
4 274,25 zł 3 475,00 zł
Cenniki do pobrania

Gastronomiczne pojemniki termoizolacyjne

Umiejętne przechowywanie i transportowanie potraw i produktów spożywczych to wyzwanie przed którym stoi każdy lokal gastronomiczny. Zanim jedzenie trafi w ręce zamawiającego, musi być odpowiednio składowane i przewożone, bez strat w jego smaku, wyglądzie i wartościach odżywczych. W tym celu wykorzystywane są profesjonalne pojemniki termoizolacyjne. Ich zakup polecamy klientom z branży gastronomicznej, poszukującym sprawdzonego i atrakcyjnego cenowo wyposażenia.

Pojemniki termoizolacyjne do gastronomii

Lokalom gastronomicznym, stawiającym na nowoczesne procesy przechowywania i przewożenia artykułów spożywczych oferujemy pojemniki termoizolacyjne wykonane ze specjalnego materiału – spienionego polipropylenu. Dzięki jego właściwościom, jedzenie zachowuje swoje wszelkie walory, które mogą zostać utracone podczas przechowywania i transportowania.

Zalety pojemników termoizolacyjnych

Pojemniki termoizolacyjne, dostępne w ofercie naszego sklepu online, cechują się przede wszystkim doskonałymi parametrami izotermicznymi. Dodatkowymi atutami małych i dużych pojemników termoizolacyjnych jest niewielka waga oraz wysoka wytrzymałość na uszkodzenia. Dzięki temu są w pełni wygodne podczas transportu, a jednocześnie bezpieczne nawet dla produktów najbardziej wrażliwych na zmiany otoczenia. Pojemniki nie pochłaniają zapachów z zewnątrz, także podczas długich podróży. Szeroki zakres temperatur umożliwia przechowywanie i przewożenie niemal wszystkich potraw i składników, wykorzystywanych na co dzień w gastronomii. Dodatkowo, pojemniki termoizolacyjne dzięki swoim wymiarom mogą być układane na sobie, co pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń ich przechowywania oraz zapobiec ich przemieszczaniu się w drodze.

Szeroki wybór pojemników termoizolacyjnych

Szeroki wybór pojemników termoizolacyjnych prezentujemy w poniższej kategorii. W odpowiedzi na różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych klientów proponujemy im małe i duże pojemniki termoizolacyjne, pojemniki termoizolacyjne na GN-y oraz pojemniki termoizolacyjne na tace piekarskie. W zależności do wybranego modelu pojemniki termoizolacyjne mogą sprawdzać się do przewożenia całych dań, mięsa, lodów, deserów, owoców warzyw i nie tylko. Wyjmowane elementy gwarantują łatwe czyszczenie pojemników.

Szukasz pojemników termoizolacyjnych do przechowywania i transportowania posiłków lub produktów spożywczych? Już dziś sprawdź naszą bogatą ofertę wyposażenia gastronomicznego. Znajdziesz w niej lekkie, wytrzymałe i bezpieczne pojemniki w wielu rozmiarach i o świetnych właściwościach izotermicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl