Soda Pluss - właściciel marki cookPRO

Soda Pluss

Właściciel marki
do kasy suma: 0,00 zł
Produkt dnia
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003
Chłodziarka barowa podblatowa na butelki trzydrzwiowa | 520010003

5 553,45 zł

4 515,00 zł

Cenniki do pobrania

Wózki i na GN-y i tace piekarnicze

Wygodny i bezpieczny transport pojemników GN i tac piekarniczych odgrywa szczególną rolę w całej branży gastronomicznej. Na szczęście, producenci wyposażenia gastronomicznego wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, oferując im profesjonalne wózki na GN-y i tace piekarnicze. Praktyczne i wygodne w użyciu modele takich wózków prezentujemy w poniższej kategorii.

Gdzie znajdują zastosowanie wózki na GN-y i tace piekarnicze?

Wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są pojemniki GN oraz tace piekarnicze zachodzi potrzeba ich wygodnego i bezpiecznego transportu na terenie lokalu. W tym celu najlepiej sprawdzą się praktyczne wózki, które w zależności od modelu, umożliwiają przechowywanie od kilku do nawet kilkudziesięciu pojemników bądź tac. Z pomocą wózków na GN-y oraz tace piekarnicze produkty poddawane obróbce mogą być sprawnie przewożone między poszczególnymi etapami przygotowań.

Wózki na GN-y lub tace w sklepie online

Do przechowywania produktów spożywczych w komorach chłodniczych bądź potraw gotowych do umieszczenia w piecu piekarniczym warto zaopatrzyć się w specjalne regały na pojemniki GN bądź tace piekarnicze. Naszym klientom oferujemy regały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej o trwałej konstrukcji. Solidne regały posiadają odpowiednią ilość miejsca na pojemniki lub tace, specjalny system blokady, zapobiegający wysunięciu pojemnika lub tacy oraz bardzo skrętne koła, umożliwiające swobodne prowadzenie.

Oferta wózków na GN-y i tace

Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z wózkami na GN-y i tace piekarnicze, które prezentujemy w naszej ofercie. Funkcjonalne, stabilne i odporne na czynniki zewnętrzne regały usprawnią pracę w każdym lokalu gastronomicznym. Ich dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania w czystości, co ma kluczowe znaczenie w miejscach, gdzie przygotowywane są potrawy, które trafiają następnie na talerze gości restauracji, stołówek, klientów firm cateringowych i nie tylko.

Szukasz atrakcyjnych cenowo wózków na GN-y? Chcesz wygodnie i bezpiecznie przechowywać oraz transportować tace piekarnicze w swoim lokalu gastronomicznym? Sprawdź już dziś naszą ofertę wyposażenia dla branży gastronomicznej, w tym wysoce mobilne i maksymalnie funkcjonalne regały ze stali nierdzewnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl